DORR Solárny panel Li-1500 12V/6V

6056

Nový produkt

DORR Solárny panel Li-1500 12V/6V

Viac detailov

79,90 €s DPH

3 Skladom

- +

Značka: Dörr

 
Detaily

204446.Banner.png

Solárny panel DÖRR Li-1500 s integrovanou 1500mAh Li-ion batériou zaisťuje výrazne predĺženú výdrž batérie pre vašu sledovaciu kameru DÖRR SnapShot alebo iné zariadenia s pripojením na externý zdroj napájania.

 

✓ Kompatibilné so všetkými monitorovacími kamerami DÖRR!

✓ Pre všetky zariadenia s prevádzkovým napätím 12V a 6V!

 

MONOKRYŠTALICKÝ SOLÁRNY ČLÁNOK

Pokročilý solárny panel s maximálnym výstupným výkonom 2 watty nevyžaduje priame slnečné svetlo - monokryštalický solárny článok produkuje dostatok energie aj v zamračenom počasí a v zime. Táto energia sa počas dňa zhromažďuje a ukladá do integrovanej Li-Ion batérie. To znamená, že je vždy k dispozícii dostatok energie, dokonca aj v noci. Dôsledne sebestačnému a udržateľnému kamerovému dohľadu už nič nestojí v ceste.

 

12V → 6V PRIPOJOVACÍ KÁBEL

V rozsahu dodávky nájdete dva prepojovacie káble. 12V kábel môžete použiť na pripojenie zariadení a kamier s 12V prevádzkovým napätím k solárnemu panelu. Pre zariadenia a kamery s prevádzkovým napätím 6V je súčasťou dodávky špeciálny prepojovací kábel s integrovaným meničom napätia 12V na 6V. Oba káble sú vybavené valcovými konektormi 4,0 x 1,7 x 10 mm.

 

POHYBLIVÁ KONZOLA

Pomocou priloženej kovovej konzoly, ako aj priložených skrutiek a hmoždiniek je možné solárny panel pevne priskrutkovať napríklad k stene. Alebo môžete pomocou priloženého upevňovacieho popruhu variabilne pripevniť držiak na strom. Pohyblivé kĺby držiaka umožňujú rýchlo a jednoducho vyrovnať solárny panel smerom k slnku.

 

ODOLNÉ VOČI POČASIU

Robustné puzdro solárneho panelu podľa triedy ochrany IP54 odolá aj nepriaznivým poveternostným vplyvom a je optimálne chránené pred dažďom a prachom.

 

NABÍJAČKA

Na úplné nabitie integrovanej Li-Ion batérie pred prvým použitím solárneho panelu odporúčame použiť priložený napájací zdroj.

Napíšte Váš názor

DORR Solárny panel Li-1500 12V/6V

DORR Solárny panel Li-1500 12V/6V

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

QR kód

Menu