DORR Lovecká Lampa Zoom Tricolor Set

1146

Nový produkt

DORR Lovecká Lampa Zoom Tricolor Set

Viac detailov

169,90 €s DPH

1 Skladom

- +

Značka: Dörr

 
Detaily

Pri love na stopovanie alebo pozorovanie diviakov použite trojfarebnú loveckú zoom baterku DÖRR LED. Či už ide o trekking, turistiku alebo kempovanie, svetlo je spoľahlivým spoločníkom.

Baterku je možné pomocou prepínača na tele svietidla nastaviť celkovo na 3 rôzne farby, nie je potrebná žiadna prestavba. Použite baterku s 800 lumenovou bielou LED pre dosah osvetlenia až 600 metrov. Červené a zelené LED svetlo je pre divú zver ťažko vnímateľné.

Ovládanie je pomocou tlačidla zapnutia/vypnutia alebo tichého diaľkového spínača. Vo všetkých 3 svetelných režimoch je možné jas stlmiť pomocou vypínača alebo diaľkového vypínača. S praktickou funkciou zoom je možné svetelný kužeľ plynule prispôsobiť požiadavkám. Robustné, tvrdo eloxované hliníkové puzdro je vodotesné podľa triedy ochrany IPX6. Je prevádzkovaný s vymeniteľnou Li-Ion batériou typu 18650 so silnou 2600mAh. Pri plnom výkone batéria poskytuje nepretržité svetlo po dobu 1 ½ hodiny.

Súčasťou balenia je druhá batéria, obe batérie sa zmestia do dvojitej nabíjačky, ktorá je tiež súčasťou balenia. Dostanete tiež praktický popruh na ruku a držiak na bicykel.

Napíšte Váš názor

DORR Lovecká Lampa Zoom Tricolor Set

DORR Lovecká Lampa Zoom Tricolor Set

Napíšte Váš názor

 
Komentáre(0)

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

QR kód

Menu